İkitelli nakliye Bakırköy nakliye gibi konularda arayış içerisindeyseniz hoş geldiniz. Ağır veya hassas kategoride yer alan ev eşyalarının taşınması, uzman evden eve çözümlerine ihtiyaç duyar. Eşyaların öylesine yüklenmesi özellikle kırılabilir eşyaların zarar görmesine neden olur. Bu kategoride istenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak kırılabilir eşyaları en üste, sağlam eşyaları her zaman için en alta yerleştiriyoruz. Yükleme hizmetimiz;

1- Ekspertiz,

2- Özel eşya paketleme,

3- Asansörlü araçla eşyaları indirme,

4- Kapalı kasa araçlara eşyaları yerleştirme,

5- Kısa sürede eşyaları adrese teslim etme.

Bütün bu süreçler profesyonel evden eve ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Her bir süreç ayrı ayrı ücretlendirilmektedir.

İkitelli Nakliye Bakırköy Nakliye

Biyiknakliyat.com güvencesiyle İkitelli nakliye, Bakırköy nakliye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Paketleme işleminin ilk aşamada özel yöntemlerle yapılması eşyanın zarar görmesini engelleyecektir. Paketlemede yapılan hatalar ciddi anlamda sorun teşkil eder. Evden eve ekspertizlerimiz paketleme malzemesi ve ekibini servis hizmeti esnasında belirlemektedir.

Eşyaların nevisine uygun tercih edilen paketleme malzemesi, kırılma veya benzeri problemlerin engellenmesi için önemlidir. Evden eve paketleme malzemesi kadar paketleme elemanı da çok önemlidir ve bu kategoride uzmanlık gerektirir.

İçi köpüklü özelliklere sahip kutular, balonlu özelliklere sahip naylonlar ve sert kutular paketlemenin en önemli unsurunu teşkil eder. Paketleme işleminde özel kutular ve içi köpüklü ambalajlar, kırılabilir eşyaların zarara uğramasını engeller. Evden eve nakliyat sektöründe kullanılan bütün kaliteli malzemeler kataloğumuzda yer alıyor.